Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak: Slava’s Snowshow

Peri masallarına inanın, hayal gücünün ucu bucağı olmadığına tanıklık edin. İkisini birden aynı anda yapmak için ise; 24 Şubat’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek Slava’s Snowshow’u izleyin.

Her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapılarını aralayacağınız Slava’s Snowshow’da, dünyanın en önemli performans sanatçıları

ndan Slava Polunin ve ekibiyle birlikte gösterinin yıldızı olacaksınız. Tony Ödülleri’nde En İyi Özel Teatral Etkinlik dalında aday gösterilen, Drama Desk Ödülleri’nde Eşsiz Teatral Deneyim ödülü dahil onlarca ödüle layık görülen ve milyonlarca izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getiren şov, hayal gücünüzün sınırlarını yeniden çizecek.

Yaklaşık 40 yıldır soytarılık sanatı üzerinde ustalaşan ve kurduğu Soytarılar Akademisi’nde yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi ile kocaman bir aile haline gelen Slava Polunin’in harikalar dünyasında her yaştan izleyiciye yer var. Karlarla kaplı bu benzersiz dünyada Slava’nın kocaman ailesinin bir parçası olacağınız gösteri, 120’den fazla ülkede sahnelendikten sonra Türkiye’ye geldi.

Slava’s Snowshow, Türkiye’de ilk kez 24 Şubat – 6 Mart 2016 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde seyirciyle buluşuyor.

*Bu etkinlik 8 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir